Godišnja skupština udruge Marjan

Ove godine skupštinu smo održali na seoskom gospodarstvu obitelji Kezele. U prekrasnom ambijentu idilične prirode i rustikalno uređenim prostorijama poslužen nam je kraljevski ručak imenom Moslavački stol.
U obiteljskom ozračju podružili smo se i završili skupštinu. Dnevni red, izvještaj i osvrt na prošlu godinu, planovi i prijedlozi za iduću, rasprava, komentari i glasovanje se vode dva mjeseca prije svečanog ručka putem interneta. Prije ručka pročitali smo izvještaj i zaključke, uz još pokoji komentar, a nakon ručka završili smo skupštinu uz pjesmu i gitaru, na veliku radost domaćina .
Nama najveći događaj u 2014. je proslava desetog rođendana svečanim koncertom u listopadu. O tome i ostalim aktivnostima ćemo vas još obaviještavati.

IMG_7863 (Medium)

 

Odgovori